Wykaz kółek i zajęć pozalekcyjnych

Prowadzący
Rodzaj zajęć
Termin
p. A. Zupok Kółko wyrównawcze z j. polskiego dla kl. IIb pon. 13.40-14.30
p. A. Zupok Fakultet dla kl. IIIb pon. 8.00-8.45
p. A. Zupok Praca z uczniem zdolnym pon. 14.30-15.15
p. M. Wilczyński Koło naukowe z języka angielskiego pon. 7.00-7.45
p. B. Banach Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla klasy IIb pon. 14.30-15.15
p. B. Banach Fakultet dla kl. IIIb i IIIc czw. 14.30-15.30
p. K. Chrapiec Fakultet/Kółko z j. niemieckiego pt. 7.00-7.45
p. M. Orłowska-Przybyła Fakultet dla kl. IIIc pon. 13.30-14.30
p. M. Orłowska-Przybyła Fakultet dla kl. IIIa pon. 14.30-15.15
p. M. Orłowska-Przybyła Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty kl. VIIa wt. 8.00-8.45
p. M. Orłowska-Przybyła Praca z uczniem zdolnym wt. 14.30-15.15
p. I. Sznapka Fakultet dla klas III śr. 7.00-8.00
p. I. Sznapka Praca z uczniem zdolnym pt. 7.00-8.00
p. I. Sznapka Kółko wyrównawcze z geografii czw. 7.00-8.00/ pon. 12.40-13.40
p. A. Szuba-Dyrcz Fakultet dla klas III śr. 7.00-8.00
p. A. Szuba-Dyrcz Zajęcia wyrównawcze z chemii pon. 14.30-15.30
p. A. Szuba-Dyrcz Praca z uczniem zdolnym pt. 7.00-8.00
p. L. Piechoczek-Niezgoda Fakultet dla klas III z fizyki/Projekt (co 2 tygodnie) wt. 7.00-7.45
p. J. Spyra Fakultet z biologii dla klas III czw. 7.00-7.45
p. K. Osińska-Kurpas Fakultet dla klas III pon. 14.30-15.15
p. B. Czyż Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. IIa pon. 7.00-7.45
p. B. Czyż Fakultet z matematyki dla kl. IIIb pon. 7.00-7.45
p. B. Czyż Kółko z matematyki czw. 7.00-7.45
p. A. Profaska Fakultet z matematyki dla kl. IIIa i kl. IIIc czw. 7.00-7.45
p. A. Profaska Kółko z matematyki pt. 7.00-7.45 (co 2 tygodnie)
p. E. Lewicka Cheeleaders pt. 14:30 - 15:45
p. Ł. Hauke Ścianka wspinaczkowa śr. 15.15-17.15
p. K. Zuber SKS czw. 15.15-16.45
S. Michaela Kółko gitarowe
P. M. Taista-Łyko kółko plastyczne i fotograficzne poniedziałek 14.30-16.30

Zaktualizowano 27.02.2018 r.

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer