Szlachetna paczka 2017

Oto relacja z przekazania naszej Szlachetnej Paczki Pani Halinie. Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w akcję dziękujemy!

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SLA-2835-580070), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Halina gdy tylko otworzyła nam drzwi zaniemówiła. W jej oczach pojawiły się łzy, a jedyne słowa, które umiała po czasie wydobyć to "nie wierzę!". Przez pierwsze pół godziny wciąż po twarzy pani Haliny spływały łzy. Powtarzała, że to łzy szczęścia. Płacz połączony z nieustannym uśmiechem. Była w szoku, że spotkało ją coś tak pięknego, że po raz pierwszy otrzymała tak ogromną pomoc od ludzi, którzy w ogóle jej nie znają.

Co chce przekazać wolontariusz?

W imieniu Szlachetnej Paczki serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, za chęć niesienia bezinteresownej pomocy, za włożone serce oraz trud w przygotowania. W codziennym życiu często słyszymy słowa "wszystko wraca", już dziś gwarantuję, że Państwa dobroć się zwróci. Dla mnie, wolontariusza widok łez, które spływają po twarzy osoby otrzymującej prezent, to prawdziwe szczęście. To także motywacja do zmieniania siebie oraz chęć niesienia dalszej pomocy, a to wszystko dzięki DARCZYŃCOM, którzy sprawili, że los biednych i schorowanych ludzi nagle się zmienia. Na końcu pragnę zacytować znane słowa, które mówią wszystko o ludziach takich jak Państwo: "Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi". Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Serdecznie wszystkim dziękuję za okazaną pomoc. Przede wszystkim za włożony trud oraz zaangażowanie w tworzeniu dla mnie paczki. Jestem w szoku, że istnieją jeszcze tacy cudowni ludzie na tym świecie. Od przyjścia wolontariuszy, aż do teraz nie umiałam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Jeszcze raz serdeczne dziękuję! Brak mi słów i nie wiem co powiedzieć.

Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź co możesz zrobić! >> LINK <<

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer