Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Przedstawiamy załączniki z Postanowienia Śląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.

1. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych szkół ponadgimnazjalnych (z wyjątkiem szkół policealnych oraz liceów ogólnokształcących dla dorosłych), klasy pierwszej trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, na rok szkolny 2018/2019.
2. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na semestr pierwszy publicznych szkół policealnych, na rok szkolny 2018/2019.

Pliki PDF znajdują się w załączniku.

Postanowienie i dodatkowe materiały znajdą Państwo na stronie kuratorium: http://kuratorium.katowice.pl/index.php/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja/p...

zalacznik-nr-1.pdf1.36 MB
zalacznik-nr-2.pdf593.44 KB