Relacja z przekazania Szlachetnej Paczki

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1301-588576), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Szanowna Szkoło w Ornontowicach! Stało się! Pomogliście rodzinie, zmieniliście ich życie! Jak się sami domyślacie 52 paczki to nie lada wyzwanie. Pojechaliśmy do Pani Patrycji w 16 osób. Zapukałam do drzwi a tam pani Patrycja pełna euforii, mały Braynanek, który nie umiał doczekać się prezentów oraz rodzice pani Patrycji. Po wniesieniu paczek dosłownie nie było gdzie stanąć. Zostało tylko 5 wolontariuszy i rodzina. Zaczęło się wielkie odpakowywanie. Pani Patrycja przy każdym otwieraniu paczki płakała, nie wierzyła, że to wszystko dla nich. Najbardziej cieszyła się z żywności dla synka, ubranek dla niego, ale widać było, że kurtki zimowe i duża torebka wprawiły ją w osłupienie, zaniemówiła, przytuliła nas bardzo mocno. Mały Brayan wyciągał wszystkie zabawki po kolei, najbardziej spodobała mu się książeczka o baranku oraz śpiewający samolot. Gdy pani Patrycja dowiedziała się, że mamy dla niej telewizor, komputer i 2 łóżka usiadła i zaczęła płakać ze wzruszenia, musieliśmy pomóc jej odpakowywać resztę, sami mieliśmy łzy w oczach. Na koniec podarowaliśmy rodzinie upominki świąteczne, bon do fryzjera pani Patrycja została, jak sama powiedziała, bez słów.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Ja w swoim imieniu i koleżanki chciałam gorąco podziękować Pani, jak i całemu Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Gminie Ornontowice za włączenie się w tworzenie paczki dla pani Patrycji i jej synka. Taka inicjatywa wymagała od Państwa ogromnego poświecenia, zaangażowania i pracy. Bardzo to doceniam i ogromnie szanuje Państwa wkład. Ilość paczek przez Państwo przygotowana to istny szał! Sama byłam w szoku, a co dopiero rodzina. Bardzo dziękuję, że mogłam na Państwa liczyć, że każda potrzeba została spełniona. Zdaję sobie sprawę ile wysiłku każdy nauczyciel, uczeń, rodzic włożył w organizację tak pięknej paczki. Z okazji zbliżających się świąt pragnę życzyć wiele radości, miłości, pięknych chwil w gronie bliskich, aby ten czas świąt był czasem spokoju, wyciszenia, wypoczynku, czasem dla najbliższych. Życzę również wielu prezentów, wspólnego kolędowania przy choince i wielu powodów do uśmiechu. Praca w paczce to mój debiut, bardzo się stresowałam pracą z rodziną, darczyńcą, jak i sam przebieg tego dnia. Mam nadzieję, że nie sprawiałam kłopotów, a Pani pracowało się, zemną tak samo rewelacyjnie, jak mi z Państwem! Bardzo dziękuję za uśmiech, pomoc i wyrozumiałość. Od siebie jeszcze raz bardzo dziękuję. I życzę Państwu, aby ta dobroć i serce, którą Państwo okazali wróciła z podwójną siłą!!! Mam nadzieję do zobaczenia i do usłyszenia! Pozdrawiam gorąco całą szkołę, uczniów, nauczycieli, rodziców! Ściskam, Natalia.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Patrycja kazała przekazać ogromne podziękowania dla Całej społeczności szkoły, nie potrafiła wyrazić, jak bardzo jest to dla niej ważne.

zdjecie_rodziny.jpg456.42 KB